Cábelíci FK Králův Dvůr

OD LABE VEZEME 3 BODY

27.09.2017

V rámci vloženého 17.kola Fortuna ČFL se králodvorští Cábelíci utkali s nováčkem soutěže, mužstvem Polaban Nymburk, který v minulém kole překvapil, když získal první vítězství v soutěži výhrou v Jirnech 3:1. Cábelíci prohráli na Vltavínu 3:0 a tak si chtěli napravit reputaci.

FK POLABAN NYMBURK – FK KRÁLŮV DVŮR 0:1 (0:0)
Branka: 50. Kraus (KDV)
ŽK: Svoboda, Petr (NYM) – Kraus, Hlinka (KDV)

Utkání se hrálo na těžkém, hrbolatém terénu, který příliš nevyhovoval hostujícím Cábelíkům, kteří nastoupili díky několika zraněním v pozměněné sestavě. Úvod patřil hostům, do šance se dostal Jakub Balšánek, ale domácí brankař jeho střelu vyrazil na roh. Hosté se snažili útočit, ale domácí obrana do poločasu odolala, když velká šance Martina Krause skončila mimo branku.

Úvod druhého poločasu opět patřil hostům, po centru ze strany se k odraženému míči dostal Martin KRAUS a v 50.minutě zblízka překonal domácího Přibyla a poslal Cábelíky do vedení – 1:0. Hosté i nadále diktovali tempo hry a jejich obrana bezpečně likvidovala pokusy domácích. V poslední čtvrthodině domácí získali optickou převahu, ale hostující hráči si taktickým výkonem pohlídali jednobrankové vedení a získali další 3 body do tabulky ČFL.

SK Polaban Nymburk: Přibyl – Vyskočil, Kabyl (75. Dudek), Herčík (70. Nepovím), Hájek, Bodlák, Cáska, Svoboda (C), Petr, Kučaba, Houžvička (87. Chlapec)
Náhradníci: Jungr – Nepovím, Franc, Chlapec, Daněk, Dudek, Novotný

FK Králův Dvůr: Krček – Bohánek, Růžička, Soldát, Zelenka – Bouček, Eliáš, Balšánek (90+1. Černý), Kraus (90. Břížďala), Ježdík (67. Hlinka) – Procházka
Náhradníci: Vávra – Břížďala, Brehin, Černý, Matas, Hlinka

Rozhodčí: Pastyřík – Mudra, Szikszay . . . . diváků 140