Cábelíci FK Králův Dvůr

Na turnaji OFS v králodvorské hale stříbrní

08.01.2018

V sobotu 6.1.2018 byl ve sportovní hale v Králově Dvoře uspořádán Okresním fotbalovým svazem Beroun halový turnaj mladších přípravek (U-9). Turnaje se zúčastnili vítězové skupin podzimní části soutěže mladších přípravek a to týmy FK Hořovicko, Drozdov, Olympie Zdice, Cembrit Beroun a naši malí cábelíci, mužstvo FK Králův Dvůr A.

Turnaj se odehrál systémem každý s každým o délce zápasu 12 minut. Naši kluci s třemi výhrami a jedno...u prohrou obsadili pěkné druhé místo, za vítězným Cembritem Beroun, s kterým jsme prohráli. Cábelíci se snažili své soupeře přehrávat kombinační hrou, jak jim naordinovali trenéři a nutno říct, že se jim to celkem dařilo. Bylo to však na úkor jiné fotbalové dovednosti a to bojovnosti, která nám tentokrát chyběla ke vstřelení více branek. Celkově lze však říci, že jsme na turnaji zanechali hezký dojem s předvedené hry, i když určitě toho máme ještě dost zlepšovat.

Na konci turnaje byly předány ceny pro nejlepší hráče, a nás těší, že nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen náš hráč Marek Vitík, střelcem Benech (Cembrit) 5 branek a nejlepším hráčem Schneider (Cembrit).

Naše sestava:
Vitík, Vávra, Dřevěný, Hlásek, Chroust, Abrahám, Boubín, Leško, Fatka, Vokáč

Naše výsledky:
FK Hořovicko – FK Kr.Dvůr A 0:1 (branka: Vokáč)
FK Kr.Dvůr A – Cembrit Beroun 2:3 (branky: Fatka, Boubín)
Olympie Zdice – FK Kr.Dvůr 0:1 (branka: Boubín)
FK Kr.Dvůr A – Drozdov 2:0 (branky: Boubín, Leško)

Celkové pořadí turnaje:
1. Cembrit Beroun – 9 bodů;
2. FK Králův Dvůr A – 9;
3. FK Hořovicko – 6;
4. Olympie Zdice – 6;
5. Drozdov – 0 bodů