Cábelíci FK Králův Dvůr

ZIMNÍ TURNAJ POKRAČUJE

04.02.2018

Zimní turnaj na pražském Meteoru, kterého se účastní A-mužstvo králodvorských Cábelíků je za polovinou, přinášíme krátké ohlédnutí za jejich působením.

Sobota 3.2.2018

FK KRÁLŮV DVŮR - SK KLADNO 2:2 (1:1)

Od začátku zápasu se projevil tlak Cábelíků, ale bylo to Kladno, které z ojedinělého útoku vstřelilo úvodní branku na 0:1. Tlak domácích pokračoval, vyrovnání přišlo těsně před poločasem, když centr Břížďaly proměnil hlavou Jakub Balšánek - 1:1. Po poločase se obraz hry nezměnil, ale z přísně nařízené penalty se do vedení dostaly opět hosté 1:2. Cábelíci pokračovali v tlaku, 2 branky nebyly uznány kvúli ofsajdu a tak se vyrovnání dočkali domácí až z kopačky Martina Krause, když prošel středem pokutového území a střelou k tyči skóroval - 2:2. Do konce utkání měli domácí ještě několik šancí, ale hosté se již ubránili......

Středa 31.1.2018

METEOR - FK KRÁLŮV DVŮR 0:3 (0:0)

V prvním poločase ještě domácí obrana odolala, po změně stran se ukázala větší kondice hostů a projevilo se to i na skóre.

Branky: Ježdik, Zelenka, Kraus

Neděle 28.2.2018

FK KRÁLŮV DVŮR – FK ČESKÝ BROD

V neděli odpoledne během návratu ze zimního soustředění nastoupili králodvorští CÁBELÍCI k dalšímu utkání zimního turnaje, tentokrát proti divizním Českému Brodu. Utkání bez větších šancí nakonec skončilo bezbrankovou remízou, když Cábelíkům chyběl větší klid v rozehrávce.

Sobota 20.1.2018

FK KRÁLŮV DVŮR - ADMIRA PRAHA 2:0 (1:0)

branky: Šlapák, Bican

V úvodním utkání zimního turnaje se v mužstvu Cábelíků se protočili 2 celé jedenáctky, na hřišti se mimo zraněného R.Nováka objevili všichni hráči, kteří v Králově Dvoře absolvují testy.