Cábelíci FK Králův Dvůr

MINITURNAJ NA DOMÁCÍ PŮDĚ

06.03.2018

V sobotu 3.3. jsme opět po měsíci pro naše nejmladší Cábelíky připravili, místo klasického tréninku, miniturnaj za účasti „sousedů“ z Cembritu Beroun a nově také s týmem starších Cábelických kamarádů z ročníku 2011.

Náš tým ročníku 2011 se dle dohody zúčastnil s dětmi, kteří mají nejméně zkušeností s turnaji, kteří začali trénovat na podzim loňského roku. Pro většinu to byl jejich první turnaj a předvedli se velice dobře. Některé borce jsme vůbec ne...poznávali. V dresech s logem FK Králův Dvůr jim nechybělo odhodlání a sebedůvěra. Předváděli kličky, dobrou obranu, rychlé protiútoky a proto vstřelili plno krásných gólů. Tento turnaj neměl vítěze, poněvadž výsledky nebyly na prvním místě.
Naše sestava: Garrett Thomas, Klička Antonín, Mihulka Jan, Svrček Jakub, Šilhavý Petr, Šoltys Samuel, Matyáš Skala.

Hráče ročníku 2012 jsme rozdělili do dvou týmů a miniturnaj mohl v 9h začít. Hráli jsme standartně ve formacích 3 proti 3 na hokejové branky po 12ti minutách a do 11.30 jsme stihli každý s každým dva zápasy. Vstřelené a obdržené branky jsme jak je zvykem nepočítali, zvítězili opět všichni. Nutno říct, že mezi trenéry panuje shoda, že všichni kluci se každým treninkem, zápasem a turnajem fotbalově a sportovně zdokonalují, výkonostní rozdíly se vytrácejí a je vidět, že se čas věnovaný trénovaní 3x v týdnu velice vyplácí. Největší odměnou pro všechny byl na konci velký potlesk rodičů a sourozenců, kterým děkujeme za podporu a pěknou atmosféru a těšíme se na konci března na stejném miniturnaji, kde zakončíme halové tréninky, opět na viděnou.

trenéři Petr a David