Cábelíci FK Králův Dvůr

Z RADOTÍNA STŘÍBRO

07.03.2018

V pražském Radotíně se v sobotu 3.3.2018 odehrál další turnaj ročníku 2009. Hrálo se ve dvou skupinách po 4 týmech. Ve skupině A, kam byl nalosován i náš tým, jsme se utkali s družstvy Viktorie Vestec, FK Modřany a místo Žatce, který se odhlásil, s pořádajícím FA AZ "A". První zápas byl oboustranně vyrovnaný, oba týmy si vytvořili několik šancí, ale nakonec se radovali z těsného vítězství naši svěřenci, po dobře zahraném rohovém kopu.

Druhý zápas s ..."domácím" týmem byl opět po celou dobu vyrovnaný, ovšem s velkým štěstím jsme nakonec zvítězili. Poslední zápas ve skupině skončil bohužel pouze remízou, ale i tak jsme postoupili z prvního místa do semifinále. Naším soupeřem byl druhý tým ze skupiny B a to FA AZ "B". Toto utkání patřilo mezi nejpovedenější z naší strany a po zásluze z toho byl postup do finále.

Finále s Viktorií Vestec bylo znovu dlouho vyrovnané, nastřelili jsme 2x tyč, bohužel pak soupeř potrestal naše chyby a zvítězil. Na závěr bych podotkl, že turnaj nás po herní stránce nezastihl v úplně nejlepší formě a 2. místo je nakonec velkým úspěchem.

Zápasy ve skupině:
FK Králův Dvůr - Viktorie Vestec 1:0 (Chroust)
FK Králův Dvůr - FA AZ Praha "A" 3:2 (Leško, Dřevěný, Křesťan R.)
FK Králův Dvůr - FK Modřany 1:1 (Fatka)
Semifinále:
FK Králův Dvůr - FA AZ Praha "B" 3:1 (Leško 2x, Dřevěný)
Finále:
FK Králův Dvůr - Viktorie Vestec 0:3

Fotografie z turnaje
Horní zleva: Jakub Fatka, Tomáš Dřevěný, Martin Abrahám, Filip Vávra, Ondřej Chroust - Dolní zleva: Jan Leško, Matěj Foltýn, David Křesťan, Radek Křesťan