Cábelíci FK Králův Dvůr

NA ÚVOD BEZ BRANEK

31.03.2018

První jarní domácí utkání králodvorských Cábelíků skončilo bez branek, o druhém bodu pro domácí rozhodla lepší střelba pokutových kopů.

FK KRÁLŮV DVŮR – SK ZÁPY 0:0 (PK 3:1)
Od začátku utkání se domácí Cábelíci dostali do mírné územní převahy, ale obrana hostů však řešila vše s přehledem. Největší šanci 1.pološasu připravil z levé strany průnikem a následným centrem Martin Šlapák, ale ani Ježdík, Novák a následně z dorážky Břížďala nedokázali překonat výbo...rného Frydrycha v brance hostí a tak poločas skončil bez branek.

Úvod 2.poločasu opět patřil domácím, zejména aktivní M.Šlapák se dostával do slibných příležitostí. Když obešel i brankáře, tak jeho střelu na brankové čáře vyhlavičkoval hostující obránce. Pak se do šance dostali i hosté, naštěstí okřídlené heslo NEDÁŠ – DOSTANEŠ dnes neplatilo. Po závaru před domácím Krčkem nejprve hosté nastřelili tyč a z dorážky trefili už ležícího brankaře Krčka. Závěr napínavého utkání se dohrál uprostřed hřiště a šlo se na penalty.

Už v 1.sérii dominovali brankaři, když zlikvidovali pokusy domácího Balšánka i hostujícího Jablonského, následně se za domácí trefili Šlapák a Ježdík, Nováka vychytal Frydrych a rozhodující penaltu proměnil domácí Martin KRAUS. Hrdinou rozstřelu byl však domácí Jiří KRČEK, který kapituloval pouze jednou a 3 penalty hostům chytil.

ŽK: Šlapák, Matas (KDV) – Putz, Pávek, Jelínek (ZAP)

FK Králův Dvůr: Krček – Procházka, Matas, Hell, Zelenka - Ježdík, Kraus, Balšánek (C), Břížďala (77. Bouček) - Šlapák, Novák
Náhradníci: Vávra – Bican, Černý, Bohánek, Bouček

SK Zápy: Frydrych – Štěpánek, Duben (13. Pávek), Růžek, Jablonský - Hron, Jelínek (C), Eliáš (80. Zoubek), Svoboda - Putz, Matějka (74. Macek)
Náhradníci: I. Doležal, Pávek, M. Doležal, Šíma, Kovařík, Zoubek, Macek

Rozhodčí: Hájek – Vaňkát, Klupák . . . diváků 190