Cábelíci FK Králův Dvůr

PROHRA PO PENALTÁCH

08.04.2018

V sobotu odpoledne nastoupili králodvorští Cábelíci k dalšímu utkání Fortuna ČFL, tentokrát na hřišti v Ústí nad Orlicí.

ÚSTÍ n.Orlicí – FK KRÁLŮV DVŮR 1:1 (PK 8:7)

Branky: 84. Souček – 88. Kraus

ŽK: Nágl (UNO) – Balšánek, Bouček, Krček (KDV)

Po celý zápas měli domácí mírnou převahu, ale obrana Cábelíků odolávala až do 84. minuty, kdy se odražené střele balon dostal znovu do vápna hostujícího mužstva a Jan Souček ho povedenou střelou z halfvoleje poslal do sítě.

Cábelíci se však nevzdali a zápas nabral obrátky. Po průniku a přesné přihrávce Jakuba Balšánka se Martin KRAUS odhodlal ke střele a o tečujícího P.Chlebouna dostal míč do sítě. V nastaveném čase se ještě domácí snažili strhnout vedení na svoji stranu, hlavní rozhodčí ve 3.minutě nastaveného času ještě odpískal trestný kop pro domácí z hranice velkého vápna, ale střelu domácích srazila zeď na roh a šlo se na penalty…

Tentokrát trvala penaltová loterie 10.kol, štěstí se nakonec přiklonilo k domácímu týmu, který tak získal druhý bod do tabulky ČFL.

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: J. Krátký – Coufal, Falta, P. Chleboun, J. Chleboun, Langer, Vaňous (C), Smejkal, Souček, Pazdera, Nágl.

Náhradníci: Truhlář – Habrman, M. Krátký, Kukla, Pinkava, Skalický, Kopecký.

FK Králův Dvůr: Krček – Procházka, Matas, Růžička, Hell, Zelenka, Kraus, Balšánek (C), Ježdík, Novák, Šlapák.

Náhradníci: Vávra – Břížďala, Bohánek, Bouček.

Rozhodčí: Paták – Szikszay, Košan . . . Diváci: 440

Již v úterý 10.4. sehrají králodvorští Cábelíci odložené utkání 19.kola, když v domácí APOKORK Areně nastoupí od 16:30 hodin proti mužstvu FK Litoměřicko.