Cábelíci FK Králův Dvůr

PROHRA PO PENALTÁCH

01.05.2018

Třetiligoví fotbalisté Benešova hostili králodvorské Cábelíky a potřetí za sebou kuriózně remizovali bez branek. Po Chrudimi a Zápech se jim to povedlo na domácím hřišti s Královým Dvorem.

SK BENEŠOV – FK KRÁLŮV DVŮR 0:0 (PK 4:2)
Na rozdíl od dvou předchozích zápasů ale domácí slavili výhru po penaltovém rozstřelu. „Na penalty jsme poslali jiné exekutory a změna vyšla. O dvou bodech, ale hlavně rozhodl výborný David Tetour, který dvě penalty hostům chytil....

V prvním poločase byl na hřišti lepší a hlavně bojovnější Králův Dvůr. „Chtěli jsme hrát rychle a po zemi, ale to nám vůbec nefungovalo, byli jsme pomalí. Navíc Královák hrál hodně bojovně, měl odražené míče a byl velmi nepříjemný,“ podotkl k prvnímu dějství Roman Veselý.

Ve druhém poločase se domácí zlepšili, vytvořili si tlak, ale síť za zády Krčka nenapnuli. „Valili jsme se na soupeře, vytvořili si spousty šancí po centrovaných míčích do pokutového území, bohužel nám zakončení vázlo. Nezakončovali jsme z prvního doteku, když to šlo, a kličkovali, a proto asi nepadl gól,“ dodal k druhé půli benešovský kouč. A tak se šlo do penalt, které Benešov vyhrál.

ŽK: Turek, Ježdík P. (BNS) – Ježdík J., Šebek, Balšánek, Procházka (KDV)
Rozhodčí: Vaňkát – Šimeček, Plzák . . . Diváci: 212

SK Benešov: Tetour – Zákostelský, Laňka (90+1. Vosáhlo), Rys, Vrňák – Čapek, Engelmann, Kozel (72. Ježdík P.), Neuberg – Turek (C) (80. Laštovka), Essomba (89. Hampl)
Náhradníci: Rotbauer – Vosáhlo, Ježdík P., Laštovka, Machač, Hampl

FK Králův Dvůr: Krček – Bohánek (84. Růžička), Bouček, Hell, Zelenka - Ježdík J. (72. Novák), Kraus (90+1. Břížďala), Balšánek, Šebek - Šlapák (90+1. Bican), Procházka
Náhradníci: Vávra – Bican, Břížďala, Černý, Novák, Růžička

= převzato – Benešovský deník =