Cábelíci FK Králův Dvůr

POZVÁNKA NA FOTBAL

03.05.2018

Cábelící táhnou znovu do boje, předkládáme víkendový program jednotlivých mužstev FK Králův Dvůr:

 

ČFL - muži - sobota - 5. května - 10:30 hodin

FK Králův Dvůr - FC Slavoj Vyšehrad

(10. místo - skóre 33:40 - 37 bodů) - (8. místo - skóre 43:41 - 41 bodů)

- poslední výsledky: Benešov - Králův Dvůr 1:0 /PK 4:2/, Vyšehrad - Zápy 1:3

- podzimní zápas: 7.10. 2017 - prohra venku 7:1 (branka Matas)

- minulá sezóna: 10.9. 2016 - prohra venku 3:0, 8.4. 2017 - výhra doma 4:0


I. B třída (sk.E) - muži - sobota - 5. května - 17:00 hodin

FK Hýskov - FK Králův Dvůr B

(6. místo - skóre 44:40 - 30 bodů) - (9. místo - skóre 40:51 - 22 bodů)

- poslední výsledky: Králův Dvůr B - Chlumec 3:2, Petrovice - Hýskov 2:1 /PK 4:3/

- podzimní zápas: 7.10. 2017 - prohra doma 0:3


KP - starší dorost - neděle - 6. května - 10:15 hodin

FK Uhlířské Janovice - FK Králův Dvůr

(4. místo - skóre 54:45 - 32 bodů) - (6. místo - skóre 37:35 - 23 bodů)

- poslední výsledky: Králův Dvůr - Říčany 2:2, Ostrá - Uhlířské Janovice 9:1

- podzimní zápas: 8.10. 2017 - remíza doma 1:1


KP - mladší dorost - neděle - 6. května - 12:30 hodin

FK Uhlířské Janovice - FK Králův Dvůr

(11. místo - skóre 10:142 - 0 bodů) - (4. místo - skóre 56:26 - 36 bodů)

- poslední výsledky: Králův Dvůr - Říčany 5:1, Ostrá - Uhlířské Janovice 17:0

- podzimní zápas: 8.10. 2017 - výhra doma 5:0


OP - starší žáci - nadstavbová část - neděle - 6. května - 10:00 hodin

FK Králův Dvůr - AFK Loděnice B

(1. místo - skóre 120:13 - 45 bodů) - (4. místo - skóre 52:46 - 24 bodů)

- podzimní zápasy: 17.9. 2017 - výhra doma 8:4, 1.4. 2018 - výhra venku 9:1


OP (sk. A) - mladší žáci - pátek - 4. května - 17:00 hodin

TJ Karlštejn - FK Králův Dvůr

(2. místo - skóre 57:20 - 23 bodů) - (3. místo - skóre 47:42 - 22 bodů)

- podzimní zápas: 9.10. 2017 - prohra doma 3:6


OP (sk. G) - starší přípravka - úterý - 8. května - 15:00 hodin

- turnaj - hř. Kr. Dvůr

- účastníci: FK Králův Dvůr A + B, Sokol Králův Dvůr A + B, Trubín / ČL-U Beroun, Cembrit A


OP (sk. F) - mladší přípravka - sobota - 5. května v 10:00 hodin

- turnaj - hř. Chyňava

- účastníci: FK Králův Dvůr A, Cembrit, Chyňava, Loděnice, Zdice


OP (sk. H) - mladší přípravka - sobota - 5. května v 10:00 hodin

- turnaj - hř. ČL-U

- účastníci: FK Králův Dvůr B, Hudlice, Chrustenice, Liteň


Držte palce Cábelíkům na všech frontách!    --pm-