Cábelíci FK Králův Dvůr

Z BENÁTEK VEZEME BOD

14.05.2018

Anglickým týdnem pokračovala Fortuna ČFL. Králodvorští Cábelíci po sobotním těsném vítězství nad Vyšehradem a středeční prohře v jihočeském Písku zajížděli v rámci středočeského derby do Benátek.

FK BENÁTKY – FK KRÁLŮV DVŮR 2:2 (1:1 - PK 2:0)
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:3. ...
Rohy: 9:7. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 7:12.

Po oboustranně opatrném začátku se hosté dostali v 15.minutě do vedení, když střelu Martina Krause tečoval domácí Borovička a míč zapadl přesně k levé tyči, tedy do Strakova protipohybu – 0:1. Ve 23.minutě Benátky vyrovnaly, na pravé straně sprintoval s míčem Kocourek, který poslal přesný centr do pokutového území na nabíhajícího Knoblocha, jenž se trefil přesně do pravé horní šibenice. Do konce prvního poločasu již branka nepadla a tak se do kabin šlo za nerozhodného stavu.

V úvodu 2.poločasu se dostal Králův Dvůr znovu do vedení, když po rozehraném rohovém kopu naskočil na centr Balšánka urostlý MICHAL RŮŽIČKA, jenž hlavou dostal míč za Strakova záda – 1:2. Během další desetiminutovky mohli Cábelíci rozhodnou, ale střelu Ježdíka z trestného kopu vyrazil výborný Straka a střelu Balšánka zastavila tyč. Domácím se nakonec podařilo vyrovnat v 70.minutě, nejprve Bulíř nastřelil břevno, odražený míč se dostal k Maříkovi a jeho střela se od pravé tyče odrazila za brankovou čáru – 2:2.

Následný závěrečný tlak domácích již Cábelíci ubránili a tak se šlo do penalt. Potřetí za sebou se Cábelíkům v penaltovém rozstřelu nedařilo a tak druhý bod zůstal domácím Benátkám.

SK Benátky nad Jizerou: Straka – Hakl, Borovička, Skuhravý, Horák – Kocourek (59. Zörkler), Knobloch, Šimeček, Bulíř – Mařík, Synek (88. Boček).
Náhradníci: Sudek, Munzar, Boček, Tvrzník, Farkaš, Zörkler, Levíček

FK Králův Dvůr: Krček – Hell, Růžička, Matas, Zelenka – Ježdík (71. Novák), Balšánek, Šebek, Kraus – Šlapák (77. Bouček), Procházka.
Náhradníci: Břížďala, Novák, Bican, Černý, Bohánek, Bouček, Vávra

Rozhodčí: Drábek – Šedivka, Čechlovský . . . Diváci: 180