Cábelíci FK Králův Dvůr

ROČNÍK 2010 V BEROUNĚ VÍTĚZNĚ

12.09.2018

Již tuto sobotu 8.9.2018 vstoupil náš tým ročníku 2010 do nové sezóny okresního přeboru mladší přípravky. V naší skupině je celkem 6 mužstev a opět se hraje formou každý s každým. Zde jsme mohli konečně zúročit to, co jsme se v letní přípravě a na soustředění naučili. Ještě před hodnocením samotného turnaje, bych chtěl kluky pochválit za to, jak během celé přípravy poctivě přistupovali k tréninkům. Někdy to byla dřina a křik, ale bez toho to ve fotbale hold nejde.

A teď už k samotnému turnaji. Hrálo se Berouně na umělé trávě a vzhledem k tomu, že celá naše příprava probíhala na přírodní trávě, tak nám dělala umělka ze začátku problémy. Kluci na to nebyli zvyklí a balón jim utíkal. V prvním utkání kluci nastoupili proti Cembritu a zvítězili 3:2. V dalších dvou zápasech už to bylo o poznání lepší a oba vyhráli vysokým rozdílem. Jediná kaňka na celém turnaji, byla remíza 2:2 v utkání s ČL-U Beroun A. V závěrečném utkání, kde se rozhodovalo o prvním místě, už to zase šlapalo a Loděnice jsme porazili 3:0.

Závěrem bych chtěl poděkovat klukům za jejich odvedenou práci a rodičů za jejich podporu. Díky a příští týden opět na fotbale nashledanou.

Trenéři Martin a Radovan

Naše výsledky: 
FK Králův Dvůr A – Cembrit Beroun 3:2 
FK Králův Dvůr A – FK Liteň 6:0
FK Králův Dvůr A – ČL-U Beroun B 6:1
FK Králův Dvůr A – ČL-U Beroun A 2:2
FK Králův Dvůr A - AFK Loděnice 0:3

Sestava: 
Ludrovský, Novák (5 branek), Prokš (1), Dvořák, Roztočil (2), Novotný (2), Boubín(2), Bastl (7)

Foto z turnaje:
Horní zleva: trenér Martin Novák, Kryštof Bastl, Radim Boubín, Adam Roztočil, trenér Radovan Lapka Dolní zleva: Dominik Prokš, Matěj Novák, Filip Dvořák, Michal Novotný a Oliver Ludrovský