Cábelíci FK Králův Dvůr

CÁBELÍCI OPĚT VÍTĚZNĚ

14.10.2018

Nádherné sobotní dopoledne bylo svědkem dalšího utkání Fortuna ČFL, v domácí APOKORK Areně přivítali králodvorští Cábelíci v rámci středočeského derby mužstvo SK Benešov, které prošlo před začátkem soutěže velkou obměnou.

FK KRÁLŮV DVŮR – SK BENEŠOV 4:0 (2:0)
Branky: 7. Kraus (Bouček), 40. Kraus (PK), 70. Kraus, 79. Břížďala (Kraus)

Po minulém domácím vítězství se sestava neměnila a hned od úvodu se Cábelíci tlačili do útoku. V 7. minutě si na křižný pas naběhl Josef Bouček, krásně si zpracoval dlouhý míč, poslal jej ve vápně pod sebe na Martina KRAUSE, jenž z první ranou po zemi nedal Tetourovi v brance Benešova šanci – 1:0.

V 18. minutě si Martin Kraus našel přízemní centr ve velkém vápně a ranou z první k tyči mohl navýšit vedení domácích, ale David Tetour předvedl vskutku excelentní zákrok a míč vyrazil vedle své pravé tyče! Ve 39. minutě si po přihrávce Krause prostrčil do vápna míč Procházka a po faulu Vrňáka je nařízen pokutový kop pro domácí. Ostrou ranou do středu branky jej proměnil Martin KRAUS a zvyšuje tak na 2:0 pro domácí. Tak i skončil 1. poločas.

Ani ve 2. poločase se obraz hry nezměnil, domácí se tlačili do útoku a hosté se jen sporadicky dostávali na útočnou polovinu. V 63. minutě rozjel Rudolf Novák akci domácích, posunul míč na střídajícího Marka Hejdu, ten ještě prodloužil na Boučka a jeho nevydařenou ránu na zadní tyči hlavičkoval Novák, ale odkrytou branku netrefil. V 70. minutě hostující brankař jen vyrazil centr z levé strany k Martinu KRAUSOVI a ten si už věděl rady a zamířil přesně k tyči - 3:0. V 75. minutě se ozvali také hosté, střelu Engelmanna ze třiceti metrů zastavilo až břevno domácí branky.

Domácí i hosté prostřídali sestavy a utkání se už jen dohrávalo. V 79. minutě ubránili domácí rohový kop a vydali se do rychlého brejku, který zakončil po krásné přihrávce Martina Krause do prázdné branky Tomáš BŘÍŽĎALA, jenž byl na trávníku pouhé dvě minuty – 4:0. Těsně před koncem se ještě dostal do šance Marek Hejda, ale jeho pokus bravurně zlikvidoval Tetour. Chvilku poté hlavní sudí Urban ukončil dnešní utkání. Cábelíci si dnes užili pohodové dopoledne a přehráli jednoznačně Benešov 4:0! Martin Kraus si připsal hattrick a brankář Jiří Krček další čisté konto.

FK Králův Dvůr: Krček – Bouček, Rendla, Hell, Zelenka, Kraus (82. Bohánek), Šebek, Balšánek (K), Dolák (61. Hejda), Procházka (77. Břížďala), Novák (73. Šlapák).
Náhradníci: Špicl – Břížďala, Šlapák, Hejda, Bohánek, Nehoda.
Trenér: Šilhavý Tomáš

SK Benešov: Tetour – Vosáhlo (72. Balata V.), Filip, Pedro, Zákostelský, Engelmann, Čapek, Švantner, Vrňák (60. Hampl), Srb (46. Turek), Brokeš (80. Rataj).
Náhradníci: Rotbauer – Rataj, Turek, Laštovka, Hampl, Balata, V., Balata L.
Trenér: Slepička Petr

Rozhodčí: Urban . Benedikt, Štuk . . . diváků 140