Cábelíci FK Králův Dvůr

TĚSNÉ VÍTĚZSTVÍ

27.01.2019

Po návratu ze soustředění nastoupili králodvorští Cábelíci k dalšímu utkání zimního turnaje na pražském Meteoru, tentokrát až v neděli odpoledne jim bylo soupeřem mužstvo Olympie Radotín.

FK KRÁLŮV DVŮR - OLYMPIE RADOTÍN 1:0 (0:0)
V bojovném utkání s množstvím osobních soubojů dominovaly obrany obou mužstev, v prvním poločase jedinou velkou šanci Radotína skvěle na čáře zlikvidoval M.Špicl, Cábelíci se do šance nedostali.

Ve 2.poločase utkání pokračovalo utkání bojem o každý metr hřiště, postupem času se Cábelíci dostali do mírné převahy. V 65. minutě po rychlé kombinační akci na levé straně se po přihrávce Zelenky a přesném centru Doláka dostal k zakončení uvnitř pokutového území David KŮŽEL a střelou k tyči poslal Cábelíky do vedení 1:0. Do konce zápasu se skore již nezměnilo a tak si Cábelíci připsali do tabulky turnaje třetí vítězství.

Sestava KD: Špicl – Bohánek, Bouček, Hell, Zelenka – Dolák (80.Černý), Petr, Balšánek (46.Kůžel), Hejda (75.Podroužek), Procházka (46.Kraus) - Sedláček