Cábelíci FK Králův Dvůr

ROČNÍK 2012 NA 3.MÍSTĚ

27.01.2019

V neděli 27.1. jsme s ročníkem 2012 vyrazili na další ze zimních turnajů, tentokrát v dalekých Kolodějích v nafukovací hale na umělé trávě. V obměněné sestavě oproti minulému týdnu nás čekalo měření sil se čtyřmi týmy.

První zápas na nás doslova vlétli Běchovičtí sršni a naši kluci se jen oháněli. Díky menším zkušenostem jsme nechytili tempo utkání a po zásluze rychle prohrávali o dvě branky, poté kluci poznali, že musí rychlostně a s důrazem přidat, nicméně Sršni nám toho moc nedovolili a byla z toho nakonec prohra 5:1.

Následovala jednozápasová pauza a ta nám velice prospěla, byl čas kluky srovnat a připravit na další klání. Dalším soupeřem byla Dukla Jižní Město a naši kluci šli rychle do dvoubrankového vedení, to co nám chybělo v prvním utkání, chuť bojovat a větší důraz, to nás v tomto zápase vyzdvihovalo. I když soupeř dokázal snížit, konec zápasu byl v naší režii a výhra 4:2.

Třetí utkání se soupeřem ze Slaného naši svěřenci začali také povedeně a šli jsme do vedení. Houževnatý a vyrovnaný soupeř ale brzy srovnal a následně šel i do vedení. Naši kluci se ale před koncem zápasu doslova zabydleli ve vápně soupeře a po několika šancích jsme díky důrazu skóre otočili a nakonec slavili vítězství opět 4:2.

V posledním zápase proti nám nastoupil tým o rok starších dívek (pravidla to umožňují) z SK Slavia Praha. Vzhledem k tomu, že někteří naši chlapci se před turnajem tomuto počinu lehce usmívali a hlavy měli až u stropu, nadešel spravedlivý a tak trochu očekávaný trest v podobě čisté desítky ze strany Edenu. Musíme přiznat, že děvčata byla nejen věkově a vzrůstově, ale i fotbalově jinde.

V celkovém součtu z toho byl bronz, všichni hráči od nás dostali pochvalu, věříme že celkový výsledek bude mít pozitivní dopad na tréninkovou morálku a chuť se zlepšovat. Děkujeme rodičům za podporu a pochvalu vyslovujeme také pořadatelům, turnaj byl rychlý bez zbytečných prodlev, tak by to mělo být vždy.

Trenéři David a Radek

Naše výsledky:
FK KD – Běchovičtí sršni              1:5
FK KD – FK Dukla J.Město           4:2
FK KD – Slaný B                             4:2
FK KD – SK Slavia Praha (D)         0:10
Branky: Vondrák 6x, Roubal F. 2x, Vokáč 1x
 
FOTO z turnaje:
Nahoře zleva: Vondrák, Pucholt, J.Seidl, V.Seidl, Vavřinec
Dole zleva: Chroust, F.Roubal, R.Roubal, Vokáč