Cábelíci FK Králův Dvůr

DALŠÍ VÍTĚZSTVÍ NA TURNAJI

02.02.2019

Králodvorští Cábelíci pokračovali v dobrých výkonech a v dalším utkání zimního turnaje na pražském Meteoru porazili v okresním derby divizní SK Hořovicko.

FK KRÁLŮV DVŮR – SK HOŘOVICKO 4:1 (2:0)

V utkání byl jasně vidět rozdíl v kvalitě, v mužstvu Hořovicka se objevilo několik mladých hráčů a takřka po celý zápas měli Cábelíci jasnou převahu. Hned v úvodu zápasu se po centru Balšánka trefil hlavou Michal HELL a před koncem 1.poločasu se zblízka prosadil Michal PROCHÁZKA a zvýšil na 2:0, Hořovičtí se do žádné šance nedostali.

Ve 2.poločase utkání pokračovalo utkání mírnou převahou Cábelíků, ale hořovičtí hráči si přeci jen vytvořili několik příležitostí ke vstřelení branky. To se jim nakonec podařilo a snížili na 2:1. Na to odpověděli Cábelíci zvýšenou aktivitou a nejprve se z dorážky trefil Martin KRAUS na 3:1 a následně skóroval také David KŮŽEL, když se na hranici velkého vápna uvolnil a přesnou střelou na zadní tyč upravil výsledek na konečných 4:1.

Sestava KD: Krček – Bohánek, Novák (60.Černý), Hell, Bouček – Petr (46.Dolák), Balšánek, Procházka (46.Hejda), Sedláček, Kraus, (75.Podroužek) - Kůžel