Cábelíci FK Králův Dvůr

MINICUP 2012 V ZÁBĚHLÍCÍCH

08.04.2019

Ročník Cábelíků 2012 vstoupil do jarní části Minicupu v pražských Záběhlicích. Díky povedenému podzimu jsme opět nalosováni do nejsilnější skupiny a čekají nás čtyři turnaje a následně závěrečný – finálový v polovině června. První z těchto turnajů jsme odehráli v sobotu 6.4. a navázali jsme na dobré podzimní výkony.

Na uvítanou nás čekal tým z Benešova, vstup do zápasu byl zdařilý, rychle jsme šli do vedení o dvě branky, pak ale přišlo uspokojení, chyby v obraně a srovnání stavu na 2:2. Ke konci zápasu jsme ale šli štěstí naproti a díky střele Lukáše v posledních vteřinách zápasu jsme nakonec brali vítězství, výkon ale nebyl optimální.

V druhém měření sil jsme s Plzeňským týmem z Petřína (pozdějším celkovým vítězem) šli do vedení, ale zápas díky slepeným brankám nakonec prohráli 1:2. Třetí a čtvrtý zápas jsem zvládli víceméně díky individuálním výkonům v pohodovém tempu, Duklu Praha v poměru 3:1 a Jinočany 7:1.

V posledním zápase jsme si to tedy šli rozdat o stříbro s mančaftem z Nymburka, ale naše obrana a brankář neměli svůj den, šance v útoku se podařilo proměnit jen Lukášovi a nakonec si 3 body za výhru odnesl zaslouženě soupeř od řeky Labe v poměru 3:6.

Z první části seriálu si kluci odváží bronzové medaile, jistotu pokračování v nejsilnější skupině a my trenéři další zkušenosti a objevené příležitosti kde zabrat. Dnes byl hustý a suchý trávník trochu překážkou, přeci jen jsme absolvovali venku pouze dva tréninky a přechod z tělocvičny byl znát. Kluci se většinou snažili vše uhrát na hřišti sami bez kombinace, a to už bohužel v této větší a silnější konkurenci nebude stačit. Kluci jsou ale šikovní, kombinační hru budeme pilovat, abychom na konci dubna v dalším kole byli opět úspěšní. Děkujeme rodičům za hlasitou podporu a těšíme se na dalším MiniCupovém setkání na konci dubna.

Trenéři David, Milan a Radek

Naše výsledky:
FK KD – Benešov modrá 3:2 (Mareš, Zavadil, Hanzal)
FK KD – FK Petřín Plzeň 1:2 (Hanzal)
FK KD – Dukla Praha 3:1 (Seidl J., Zavadil, Hanzal)
FK KD – Jinočany 7:1 (Zavadil 2x, Hanzal 2x, Seidl, Vokáč, Roubal)
FK KD – Nymburk 3:6 (Hanzal 3x)

Foto z turnaje:
Nahoře zleva: Trenér Milan, Alex Mareš, Josef Seidl, Lukáš Hanzal, Vladimír Seidl, Trenér David
Dole zleva: Matěj Vávra, Rosťa Roubal, Adam Zavadil, Patrik Vokáč