V chladném sobotním dopoledni přivítali králodvorští Cábelíci vedoucí mužstvo Fortuna:ČFL s odhodláním po sérii nezdarů konečně bodovat.

FK KRÁLŮV DVŮR – SK ZÁPY 1:1 (PK 6:5)
Branky: 32. M.Procházka – 36. Jan Jelínek
ŽK: Bouček, Hell (KDV) – J.Jelínek, M.Jelínek (ZAP)
Rozhodčí: Radina – Hádek, Vnuk . . Diváci: 120

Od úvodu utkání bylo jasné, že hosté přijeli potvrdit roli vedoucího mužstva soutěže, a to i s podporou dalších aktérů zápasu. Několik sporných rozhodnutí však domácí hráče motivovalo k ještě větší bojovnosti. Hosté se sice dostali do mírného tlaku, ale obrana domácích v čele s brankářem Krčkem pracovala spolehlivě. Postupně se hra vyrovnala a osmělili se také domácí, ve 32. minutě se po přihrávce Balšánka za obranu hostí dostal do šance Dolák, jeho střelu srazila obrana na tyč a po vzniklém závaru až na třetí pokus protlačil míč do sítě Michal PROCHÁZKA a poslal Cábelíky do překvapivého vedení 1:0. Hosté však na vyrovnání nečekali dlouho, ve 36. minutě se po centru Putze dostal k hlavičce Jan Jelínek a následně po odrazu míče od břevna ho vrátil za záda domácího Krčka a vyrovnal na poločasových 1:1.

Do 2. poločasu nastoupila obě mužstva se snahou otočit výsledek na svojí stranu, více se do šancí dostávali hosté, ale branka domácích odolávala. Domácí se snažili zahrozit z rychlých protiútoků, těsně před koncem se dostali do šance Sedláček s Kůželem, ale branku hostů nakonec neohrozili a tak následoval penaltový rozstřel. Ten se lépe povedl domácím střelcům, pouze Procházka trefil břevno. A když Krček chytil hostům dva pokusy, připsali si domácí Cábelíci po bojovném výkonu do tabulky ČFL další 2 body.

FK Králův Dvůr: Krček – Bouček, Novák, Hell, Zelenka - Procházka, Šebek, Balšánek, Dolák (74. Sedláček) - Hejda, Kůžel
Náhradníci: Špicl – Sedláček, Petr, Bohánek

SK Zápy: Frydrych – Hašek, Duben, Pávek, Fabián (74. Hakl), J. Jelínek, Putz (67. Hron), M. Jelínek, Svoboda (82. Kim), Dias (67. Eliáš), Matějka (82. Almeida)
Náhradníci: Doležal, Hakl, Hron, Eliáš, Macek, Almeida, Kim