Cábelíci FK Králův Dvůr

ROČNÍK 2011 – TURNAJ KRÁLŮV DVŮR

15.04.2019
Další kolo v semifinálové skupině okresního přeboru mladších přípravek se konalo v sobotu 13.4. na hřišti FK Králův Dvůr a pořádajícím celkem bylo družstvo FK Králův Dvůr (ročník 2010). Naši kluci FK Králův Dvůr ročníku 2011 se měli cítit skoro jako domácí tým, ale opak byl pravdou. Hráli na hřišti, které jim po dlouhou zimní dobu bylo neznámé. V zimě odehráli všechny turnaje na umělkách a najednou přišlo přírodní travnaté hřiště, se kterým se nedokázali popasovat.
 
Hned první zápas toho byl důkazem, kdy vůbec nestačili vzdorovat hře týmu Cembritu. Další zápas už byl vyrovnaný, jenže výsledkově ho nedokázali dotáhnout do lepšího konce. Velké problémy dělalo proměňování šancí, do kterých se dostávali. To pokračovalo i dalších dvou zápasech, kdy nedokázali vstřelit soupeřům ani jeden gól, i přesto, že se do šancí dostávali. Poslední zápas kluci sehráli s podrážděným soupeřem z Chodouně, který žehral na důraz ostatních týmů. Co by potom měl říkat tento tým mladších kluků a mnohdy o dvě hlavy menších fotbalistů.
 
Týmu nejvíce dělal problém vyšší a hustý trávník, který jen těžko překonával a nakonec obsadil 6. místo, když tentokráte neuhrál ani bod. Přesto je potřeba kluky znovu pochválit, mají to velice těžké se prosadit. Hlavu vzhůru, nic nevzdávat a pokusit se poprat o nějaké další body po Velikonocích, v nadcházejícím turnaji na Cembritu.
 
Naše výsledky:
FK KD B - Cembrit Beroun 0:10
FK KD B - ČLU Beroun A 2:3
FK KD B - FK Králův Dvůr A 0:6
FK KD B - AFK Loděnice 0:6
FK KD B - Chodouň/Libomyšl 1:4
 
Pořadí turnaje:
1. FK Králův Dvůr A 15b.
2. Cembrit Beroun 8b.
3. AFK Loděnice 8b.
4. ČLU Beroun A 6b.
5. Chodouň/Libomyšl 5b.
6. FK Králův Dvůr B 0b.
 
Sestava: D.Garrett, Klička, Klimt, Koros, Mihulka, Pos, Řezáč, Šilhavý, Vlček.
FOTO z turnaje: