Cábelíci FK Králův Dvůr

ROČNÍK 2010 NA DOMÁCÍ PŮDĚ ZVÍTĚZIL

15.04.2019
V sobotním chladném odpoledni 13.4.2019 čekal tým mladší přípravky (ročník 2010) další turnaj okresního přeboru. Tentokrát připadlo pořadatelství na nás, a tak se konečně hrálo na pořádné přírodní trávě. Náš úkol byl jasný. Nic jiného než vítězství nepřipadalo v úvahu. Tomu jsme přizpůsobili vše.
 
Do turnaje jsme vstoupili výhrou nad Berounem a to nás nakoplo do dalších bojů. Dalšího soupeře - Cembrit kluci smetli 3:0, ale i tak trenéři Cembritu tvrdili, že jsme měli štěstí))))). Nejtěžší a pro nás nejdůležitější bylo porazit tým Chodouně/Libomyšle. V tomto utkání plného zvratů se potvrdilo, že fotbal se hrát vyplatí a ne se uchylovat jen k dlouhým nákopům jako soupeř. Naši kluci nechali na hřišti všechno. Byli důrazní a i přes výškovou převahu soupeře, v osobních soubojích, k velké nevoli soupeřově trenérům, byli úspěšnější. Vítězství 3:2 bylo určitě zasloužené.
 
Cábelické derby přišlo na řadu jako čtvrté. Byla to opět jednoznačná záležitost, čímž nechci snižovat výkon našich mladších protivníků. Prostě jsme byli lepší. Jako poslední se nám postavil tým AFK Loděnice. Od nich náš tým sice inkasoval, po vlastních chybách, tři góly, ale to nás moc mrzet nemuselo, protože našich pět vstřelených, nám na vítězství stačilo. Myslím si, že úkol byl splněn na jedničku. Naše první místo bylo zcela zasloužené.
 
Malinkou kaňkou na celém turnaji bylo chování trenéra Chodouně/Libomyšle, kterému se neustále něco nelíbilo. Podle něj všichni jeho svěřencům jen ubližovali, surově je kopali, několik jich zranili a rozhodčí byli proti jeho týmu zaujatí. Tímto bych chtěl rozhodčím poděkovat za to, že nám celý turnaj odpískali a že měli s tímto pánem trpělivost.
 
Po Velikonocích se hraje na Cembritu, kde se pokusíme vítězství obhájit. Hezké velikonoční svátky a bohatou pomlázku všem.
 
trenér Martin
 
Sestava:
Bastl (3), Krásný (1), Novotný (4), Pokorný, Roztočil (1), Boubín R., Prokš (2), Novák (7)
 
Naše výsledky:
FK KD A - ČLU Beroun A   1:0
FK KD A - Cembrit Beroun A   3:0
FK KD A - Chodouň/Libomyšl   3:2
FK KD A - FK Králův Dvůr B   6:0
FK KD A - AFK Loděnice   5:3