Cábelíci FK Králův Dvůr

NA DUKLU TO NESTAČILO

29.08.2019

Králodvorští Cábelíci podali v utkání 2. kola MOL Cupu bojovný výkon, ale na exligovou Duklu to nestačilo.

FK KRÁLŮV DVŮR – FK DUKLA PRAHA 0:2 (0:1)
Branky: 18. Preisler, 90. Chlumecký
ŽK: Piroch (DUK)

Od úvodu utkání se hosté tlačili před branku Cábelíků, ale obrana fungovala pozorně. Ve 14. minutě trefil hostující Holík břevno a v 18. minutě už se měnilo i skóre. Na centr z levé strany si naběhl Preisler, předskočil bránícího Boučka a zblízka hlavou nedal Krčkovi šanci – 0:1. Obdržená branka pomohla spíše Cábelíkům, kteří se postupně dostali do hry a do konce prvního poločasu si vytvořili několik slibných příležitostí, ale žádnou neproměnili ve vyrovnávací branku.

Do 2. poločasu nastoupila Dukla už opět koncentrovaná a dirigovala tempo hry. Cábelíci ale dobře bránili a nedovolili hostům brankově odskočit a hrozili i nadále z rychlých protiútoků. V 76. minutě zlikvidoval Krček samostatný nájezd Doumbii, ale nakonec druhá branka do sítě Cábelíků padla, když se v 90. minutě trefil Chlumecký z hranice velkého vápna přesně k tyči – 0:2.

FK Králův Dvůr: Krček – Bouček, Hell, Novák, Zelenka - Šolaja (69. Kůžel), Šebek, Balšánek (74. Beňo), Osvald, Procházka - Krejdl
Náhradníci: Bíba, Blažek, Kůžel, Beňo, Špicl

FK Dukla Praha: Rada – Doumbia, Chlumecký, Preisler, Kozma, Krunert, Tetour, Souček (42. Piroch), Holík, Douděra (62. Gonzalez), Hadaščok (84. Koval)
Náhradníci: Piroch, Gonzalez, Mentberger, Ayong, Koval, Jakab, Hruška

Rozhodčí: Franěk – Vitner, Šimáček . . . Diváci: 650