Cábelíci FK Králův Dvůr

CÁBELÍCI PRODLOUŽILI VÍTĚZNOU SÉRII

27.04.2014

FK Králův Dvůr – SK Zápy 2:1

V bojovném utkání se dostali do vedení v 16.minutě králodvorští Cábelíci po faulu na Saboua, když pokutový kop sice Petrovi brankař Pařízek vyrazil na tyč, ale pro dobíhajícího Krause už nebyl problém míč dorazit do odkryté branky. Ve 38.minutě to bylo už 2:0, když po pěkné kombinaci dostal ideální přihrávku před branku Jakub Dušek a prostřelil Pařízka. Do přestávky se hostům podařilo snížit, když po rozehraném rohu se hlavou trefil Petržílka.

Ve druhém poločase se hrálo více na polovině domácích, díky sílícímu větru a dešti se fotbal postupně změnil v kopanou. Domácí však nepustili hosty do žádné vážnější brankové příležitosti, těsný náskok uhájili a prodloužili tak vítěznou sérii už na 4 zápasy.

Branky: 16. Kraus, 38. Dušek – 41. Petržílka

ŽK:   17. Duben, 90+1. Kovařík (ZAP)

FK Králův Dvůr: Michňa – Petr, Nohýnek, Neuberg, Zelenka, Kraus (90. Dochtor), Soldát, Sabou (89. Vybíral), Varaďa, Bálek (86. Franěk), Dušek (68. Lykhovydko)

SK Zápy: Pařízek – Šulc, Havránek, Málek, Hakl, Petržílka, Kalivoda, Kovařík, Chrobák (71. Jelínek), Duben, Květoň (60. Kavka)

Rozhodčí: Váňa – Vnuk, Zadinová                Diváci: 350