Cábelíci FK Králův Dvůr

PENALTOVÝ ROZSTŘEL PRO CÁBELÍKY

05.10.2019

Po čtyřech domácích pátečních výhrách tentokráte nastoupili Cábelíci až v sobotu dopoledne proti B-mužstvu plzeňské Viktorie, které přijelo do Králova Dvora posíleno o několik hráčů z kádru ligového A-mužstva a na lavičce s trenérem Pavlem Horvátem.

FK KRÁLŮV DVŮR – FC V. PLZEŇ B 0:0 (PK 3:1)

Od úvodu vyrovnané utkání, na těžkém terénu kralovaly spíše obrany, ale obě mužstva se dostala do několika brankových příležitostí, které však zůstaly nevyužity. V 39. minutě se po rohu domácího Balšánka dostal do zakončení Ruda NOVÁK, ale jeho hlavička skončila těsně nad břevnem. Zahrozilo i na druhé straně, když se ve 41. minutě dostal k hlavičce Gabriel a míč skončil na pravé tyči Krčkovi branky.

I ve 2. poločasu se hra soustředila do prostoru mezi vápny, s pokračujícím časem se začala projevovat o trochu lepší kondice hostujících hráčů, vystřídali všech 5 možných náhradníků a v závěrečné desetiminutovce si vytvořili mírný tlak. Obrana domácích však pracovala spolehlivě a brankář Krček uhájil již potřetí čisté konto.

V penaltové rozstřelu sice domácí dvakrát netrefili, ale hosté byli ještě o jeden pokus horší a tak si domácí Cábelíci připisují do tabulky Fortuna ČFL 2 body. Hosté už počtvrté v penaltovém rozstřelu neuspěli.

FK Králův Dvůr: Krček – Blažek, Hell, Novák, Zelenka - Šebek, Balšánek (C), Beňo (76. Šolaja), Kraus, Osvald - Kůžel (74. Procházka)

Náhradníci: Špicl – Bíba, Šolaja, Procházka, Bouček, Krejdl

FC Viktoria Plzeň B: Valeš – Strmiska, Gabriel, Václavík (62. Vrba), Mihálik (82. Pihrt), Rychnovský, Pinc (72. Hezoučký), Vais (C), Petr (62. Grajciar), Svoboda, Herc (46. Havel)

Náhradníci: Novák – Grajciar, Pihrt, Žilák, Hezoučký, Havel, Vrb

Rozhodčí: Černý – Severýn, Cichra

Diváci: 200