Cábelíci FK Králův Dvůr

PO PENALTÁCH JEN BOD

10.11.2019

Králodvorští Cábelíci se naposledy na podzim představili na domácím hřišti, soupeřem jim byl nováček soutěže ze západní části Prahy, který si nakonec odvezl 2 body.

FK KRÁLŮV DVŮR – FK MOTORLET PRAHA 1:1 ((1:0) – PK 6:7

Branky: 5. Kraus – 88. Žaloudek

ŽK: Štěpánek, Scharf, Rajnoch (vše MOT)

Domácí měli výborný vstup do utkání, už ve 4.minutě se po rohu Balšánka a následném centru Beňa dostal k míči na malém vápně Martin Kraus a pohotovou střelou přesně k tyči poslal Cábelíky do vedení – 1:0. Postupně se hra vyrovnala, ale žádné z mužstev se do větší šance nedostalo.

Ve druhém poločase se hosté postupně dostali do mírného tlaku, ale obrana domácích pracovala spolehlivě. Když už to vypadalo na další domácí vítězství, hosté v 88. minutě udeřili. Po centru z pravé strany se dostal k hlavičce nehlídaný Žaloudek a prostřelil brankáře Krčka – 1:1. Hosté už domácí k ničemu nepustili a následoval penaltový rozstřel, ve kterém rozhodla o vítězství hostů až osmá série (6:7).

FK Králův Dvůr: Krček – Bouček, Hell, Novák, Blažek, Šebek, Beňo, Kraus, Balšánek (C), Procházka, Krejdl

Náhradníci: Zelenka, Bíba, Osvald, Šolaja, Kůžel, Špicl

FK Motorlet Praha: Mihálek – Čepelák (C), Hurka, Scharf, Sodoma, Fotr, Štěpánek, Žaloudek, Rajnoch, Soběslav, Hauer

Náhradníci: Mařík, Rossmann, Radosta, Pecha, Bitto, Shyryaev, Hrubeš

Rozhodčí: Duda – Grimm, Hodek