Cábelíci FK Králův Dvůr

PŘÍPRAVA SKONČILA, ČFL ZAČÍNÁ

02.03.2020

Poslední přípravné utkání sehráli králodvorští Cábelíci v sobotu dopoledne v Rakovníku na přírodní trávě s účastníkem B-skupiny ČFL, mužstvem FK Zbuzany.

Utkání bylo poznamenáno klouzajícím terénem po nočním dešti, ale obě mužstva se snažila o kombinační hru, Ve vyrovnaném utkání měli Cábelíci mírnou převahu, ale do vedení se dostali Zbuzany, když po pěkné kombinační akci po levé straně zakončovali přesně k tyči. Cábelíci do poločasu vyrovnali, když se po centru na zadní tyči objevil Zelenka a hlavou skóroval – 1:1.

I ve druhém poločase pokračovala převaha Cábelíků, ale jejich brankové příležitosti zůstaly nevyužité. A tak to byly opět Zbuzany, které se střele z hranice velkého vápna dostaly opět do těsného vedení. V posledních 15 minutách Cábelíci stupňovali tlak na útočné polovině a po pěkném centru Blažka se hlavou prosadil Ruda Novák a vyrovnal na 2:2. Další branka už nepadla, a tak se obě mužstva rozešla bez vítězství, které by asi více slušelo králodvorským Cábelíkům.

FK ZBUZANY – FK KR.DVŮR 2:2 (1:1)
Sestava KD: Krček – Blažek, Novák, Hell, Zelenka – Beňo, Osvald, Šebek, Kraus, Kilián – Polák, střídali Bouček, Podroužek