Cábelíci FK Králův Dvůr

ROČNÍK 2012 - ZÁVĚR ZIMNÍ LIGY

09.03.2020

Mladí Cábelíci (ročník 2012) strávili neděli 8. března na závěrečném turnaji Zimní Ligy ČAFC v Zábělicích. Vzhledem k omluvené neúčasti soupeře z Čestlic nás čekali dva zápasy, nejdříve s pořádající ČAFC a poté s Duklou Jižní Město Praha.

Naše početná výprava, která byla připravena na třízápasovou bitvu, vstoupila do utkání s ČAFC nebojácně a velmi aktivně, postupně jsme sázeli jednu branku za druhou a bylo jasné, že výsledek určí jen naše přesná muška. Naše skóre se nakonec zastavilo na čísle 10, pro potěšení trenérů se na výsledku podílelo 6 střelců, brankář neměl moc práce, a když musel, zasáhl spolehlivě.

Druhý zápas byl o poznání kvalitnější, Dukla, ačkoli s námi rychle prohrávala 0:2 po pohledných brankách, srovnala krok a naši jedinou slabší chvilku využila a vrátila se do zápasu. Za stavu 3:3 jsme si důrazem a bojovností vzali vedení zpět a utkání již nepustili – výhra 6:4. Následovala ještě vložená mezihra formací 2 na 2 na čtyři branky, kde jsme nechali kluky udělat si vlastní týmy a vyzkoušet si individuální dovednosti s vydáním zbytku sil.

Slavnostní vyhlášení celkových výsledků bylo již příjemné, díky jediné prohře, kterou našim Cábelíkům uštědřil Vestec, vezeme domů stříbrný pohár a medaile za krásné druhé místo. Individuálně gratulujeme Adamovi Zavadilovi k získání poháru za nejlepšího střelce Zimní ligy.

S celkovým výsledkem jsme maximálně spokojeni, věříme, že nás turnaj dobře připravil na jarní boje v mladší přípravce. Děkujeme pořadatelům za pěkný turnaj, všem rodičům díky za podporu a fandění!

Trenéři Milan, Radek a David

 

FK KD - ČAFC  10:0 (Hanzal 3x, Vokáč 2x, Pintíř 2x, V.Seidl, Zamazal, Zavadil)

FK KD - Dukla JM  6:4 (Pintíř 2x, Hanzal 2x, Zavadil, Vávra)

Foto z turnaje - Sestava zleva: Pepa Seidl, Matěj Vávra, Patrik Vokáč, Rosťa Roubal, Ondra Prošek, Alex Mareš, Tomáš Pintíř, Vláďa Seidl, Lukáš Hanzal, dole - Jáchym Zamazal, Adam Zavadil