Cábelíci FK Králův Dvůr

CÁBELÍCI VEDENÍ NEUDRŽELI

04.10.2020
Do sobotního zápasu vstoupili lépe domácí, už v 16. minutě je poslal do vedení Daniel Krejdl. Další šance ale domácí neproměnili, a tak je před koncem 1. poločasu zblízka potrestal Pejša a vyrovnal na poločasových 1:1.

Úvod druhého poločasu patřil domácím, který si vypracovali celkem velkou územní převahu, avšak k překonání Štorce podruhé nedošlo. Vltavín se paradoxně prosadil z ojedinělé šance, navíc v krátkém časovém sledu přidal třetí trefu. Dnešní utkání tak nakonec končí vítězstvím Vltavínu, který dokázal vývoj utkání otočit díky střelecky disponovanému Pejšovi.

FK KR.DVŮR – LOKO VLTAVÍN 1:3 (1:1)

Branky: 16. Krejdl – 31. Pejša, 73. Pejša, 76. Pejša
ŽK: Beňo (KDV) – Pejša (VLT)
Rozhodčí: Fojtík – Arnošt, Hanáková

FK KD: Toman – Blažek (81. Janota), Hell, Novák, Dvořák, Kilián, Beňo, Kraus (C), Osvald (81. Šebek), Krejdl, Kůžel
Náhradníci: Kovařík – Šebek, Janota, Janků, Podroužek, Krejča, Bíba

Loko Vltavín: Štorc – Podzimek, Abena, Mysliveček (72. Jaroš), Šípek, Matějka, Pejša (C) (86. Čtvrtníček), Kuchař, Pásztor (59. Kühnel), Maione, Tichý
Náhradníci: Koblenc – Kühnel, Šmalcl, Jaroš, Čtvrtníček, Freisler, Vokurka