Cábelíci FK Králův Dvůr

KADETI 2014 - TURNAJ CEMBRIT

18.09.2021
V sobotu 18.9. jsme absolvovali druhý turnaj v rámci OP mladších přípravek, tentokrát jsme zavítali na hřiště Cembritu Beroun - "Maracaná pod mostem".
 
První utkání proti Hýskovu jsme zvládli a celkem pohodlně zvítězili 6:1. Ve druhém zápase proti Karlštejnu jsme rovněž nezačali špatně a šli do vedení 3:0. Pak jsme ale nepochopitelně polevili a soupeř se dostal do kontaktu, když dvěma góly snižoval. Naši Cábelíci sice ještě 2 góly přidali a zvítězili 5:2, výkon to byl ale velmi vlažný a rozpačitý.
 
Po domluvě všichni naši hráči pochopili, že takhle v závěrečném utkání proti domácím hrát nemůžeme. Soupeři jsme měli co vracet z posledního turnaje a bylo tedy důležité aktivně a nebojácně začít. To se sice dařilo, ale první gól patřil domácím. V nastaveném tempu a aktivitě jsme ale nepolevili a brzy srovnali skóre. Soupeř si vzal vedení zpět, ale to bylo v tomto utkání naposledy. Rychle jsme dorovnali a poté šli do vedení krásnou Štěpánovou ranou z přímého kopu. Soupeř ještě stihl srovnat, ale poslední gól utkání vstřelili opět naši malí Cábelíci a mohli jsme se tak radovat z těsného vítězství 4:3 po velmi pěkném a vyhecovaném boji.
 
Zvláštní dík patří dnes rodičům a fanouškům, kteří byli zejména v posledním zápase dost slyšet a velmi tak pomohli klukům podat stoprocentní výkon a nevypustit jediný balon.
Za tři vítězství nám tentokrát náleží první místo v turnaji a srovnali jsme tedy účty a krok s Cembritem.
 
Další turnaj sehrajeme na domácí půdě v sobotu 9.10., máme tedy dost času se pořádně nachystat. 
 
Naše výsledky v turnaji:
FK KD - Hýskov 6:1
FK KD - Karlštejn 5:2
FK KD - Cembrit 4:3
 
Střelci:
Fanda, Niki - 4x
Tomáš, Kristián, Štěpán - 2x
Samík - 1x