Cábelíci FK Králův Dvůr

PŘÍPRAVKA 2013 - TURNAJ CHODOUŇ

19.09.2021
Nedělní odpoledne mělo patřit prvnímu turnaji ročníků 2013 v Chodouni. Bohužel tým Loděnic oznámil, že nedorazí pro údajný covid v mužstvu. (mysleme si každý co chce) a tak tento turnaj byl sice uspořádán na perfektně připraveném hřišti od pořadatelů z Chodouně, ale nikdo neví zda- li bude započítán do okresních výsledků. Všechny týmy co dorazily, souhlasily, že turnaj odehrajeme i bez týmu z Loděnic a budeme požadovat kontumaci jejich výsledků a započítání výsledků tohoto turnaje.
 
Jako první tým nás čekalo mužstvo Zdic. Do zápasu jsme vstoupili perfektně a po krásných akcích jsme vedli 2:0 po brankách Adama a Šimona, bohužel pak přišla hrubka v obraně a Zdice vstřelily branku na 2:1. Jenže to by nebyl Králův Dvůr, který zabral a dvěma brankami Adam zvýšil na konečných 4:1. Bohužel jsme nepřidali další branky po velkých šancích a první zápas jsme zvládli 4:1.
 
V druhém utkání nás čekal domácí celek z Chodouně, který nastoupil opravdu ve velmi mladé sestavě, a naši kluci si zastříleli 8:1. Kdy branky vstřelili Adam 5, Páťa(limba) 1, Péťa 2. Bohužel opět jsme vymýšleli v obraně a dostali jsme zbytečnou branku.
 
Do třetího zápasu jsme šli za svým cílem a tím byl vyhrát všechny zápasy. Čekal nás celek ze Svaté. Začátek byl opět jednoznačnou záležitostí, kdy se prosadil Adam 2x a Šimon 1x , bohužel pak jsme obdrželi jednu branku a výsledek vypadal pro nás dobře 3:1, ale pak se klukům ze Svaté podařilo vstřelit ještě jednu branku, ovšem Cábelíci se nevzdali a přidali ještě dvě branky Páťa (Limba) a kdo jiný než Adam. Konečný výsledek byl 5:2 pro Cábelíky.
 
Turnaj jsme tedy vyhráli bez ztráty bodu, ale musíme se ponaučit v obranné fázi, abychom se vyvarovali zbytečných branek. Bohužel před zápasem jsme přišli o dva hráče základní sestavy, kdy Tobíka postihla viróza a Jonáš jel na dovolenou.
 
Za týden nás čeká snad už regulérní turnaj na Svaté v plném počtu týmů a podle pravidel FAČRU. Na závěr musím poděkovat organizátorům za skvělou atmosféru na hřišti. Rodičům za skvělou atmosféru a dětem za perfektní bojovnost.
 
branky: Adam 11, Šimon 2, Limba 2, Péťa 2x
Sestava: Eli, Limba, Domča, Adam, Šimon, Péťa, Dan, Mikuláš.
 
Sportu Zdar a za týden zas.