Cábelíci FK Králův Dvůr

ROČNÍK 2015 – TURNAJ KRÁLŮV DVŮR

03.10.2021

Další pokračování podzimního seriálu turnajů ročníku 2015 mezi našimi dvěma mužstvy a týmy Cembritu Beroun a Hýskova se tentokrát uskutečnilo u nás na domácím hřišti v sobotu 2.10.2021.

Před turnajem jsme opět měli problémy se sestavou, přesto se nám podařilo dát dohromady alespoň deset dětí, které jsme tak mohli rozdělit do dvou týmů. To se bohužel nepodařilo našim soupeřům a tak nám dali těsně před výkopem na výběr zrušit turnaj nebo nastoupit proti jejich starším celkům. Rozhodli jsme se tedy pro druhou variantu.

Naše první mužstvo srdnatě bojovalo a tým Hýskova ve vyrovnaném zápase těsně porazilo. Proti zkušenému týmu z Berouna však už bojovnost nestačila. Na náš druhý tým byly oba starší a zkušenější celky soupeřů nad jejich síly. Mezi pozitiva dnešního dne patří jednoznačně bojovnost a získané nové zkušenosti. Naopak zapracovat musíme na zbytečných ztrátách balónů, rychlejších a přesnějších nahrávkách.

Poslední pokračování čtyřdílného turnaje bude již příští týden opět na našem domácím hřišti. Nezbývá než doufat, že se co nejvíce dětí, ať už z našeho týmu nebo z týmů soupeřů uzdraví a závěrečné klání tak nabídne férové souboje.

Výsledky utkání:
Cábelíci A : Cábelíci B 7:1
Cábelíci A : Hýskov 2:1.
Cábelíci B : Hýskov 0:4
Cábelíci A : Cembrit 2:5
Cábelíci B: Cembrit 1:5
 
Sestava a góly:
Cábelíci A: Jiří Pachman 8, Vilém Dvořák 2, Max Mareš 1, Tobias Roman, Jakub Sedmík
Cábelíci B: Daniel Pelin 1, Tobiáš Ludrovský 1, David Jandík, František Rybníček, Zbyněk Šindler