Cábelíci FK Králův Dvůr

ROČNÍK 2013 – TURNAJ ZDICE

03.10.2021
V sobotu 2.10. dopoledne jsme odehráli další turnaj na hřišti FK Olympie Zdice

Svatá – Cábelíci 0:14

V prvním utkání jsme nastoupili proti týmu FK Svatá. Od prvních minut jsme byli v utkání dominantní a hrálo se jen na jednu branku. V zápase se nejvíce střelecky dařilo Adamovi 8x a o další branky se postarali Páťa 3x, Jonda, Šimon a Domča 1x. Soupeře jsme nepustili do žádné nebezpečné akce před naší brankou, tak se do rozehrávek rohů zapojoval i Tobík, kterému při zakončení chybělo štěstí. Většina našich gólů byla po povedených akcí, kdy jsme od získání balónu dokázali kombinovat až před branku soupeře a skórovat.

Cábelíci – Chodouň 9:0

I ve druhém utkání jsme potvrdili roli favorita a proti soupeři jsme si vytvářeli jednu šanci za druhou. Gólově se tentokrát více dařilo Páťovi 6x, Péťa, Šíma a Adam 1x. O co méně gólů jsme dali, o to víc krásných akcí jsme viděli. Kombinace až před branku, kde by si míč přihrávali asi až do večera Adam s Páťou ukončil až brankář Chodouně, který míč zachytil a rozehrál do pole. V podobném duchu se rozjížděla naše akce od obranné řady Limba a Domča, kteří 3x tam a zpět vyměnili míč přes Tobíka, který i v tomto zápase udržel čisté konto. Viděli jsme spoustu vyhraných soubojů s další rozehrávkou do naší útočné akce. Za aktivitu musíme pochválit Šímu, Péťu, Mikyho a Danečka, kteří se zlepší zápas od zápasu.

Zdice – Cábelíci 1:8

Ve třetím utkání jsme narazili na domácí tým. I tomto utkání jsme byli favorité, ale domácí tým nás několikrát potrápil a dostal se do šancí, ze kterých se mu podařili poprvé prostřelit našeho gólmana. Ale i tak jsme si zápas užili a opět viděli spoustu krásných přihrávek „po lajně“ „na Tobíka“ „na druhou“ Dokázali jsme vyzkoušet i variantu rozehrávky rohu na ve středu hřiště postaveného Tobíka, který ale nezakončil, ale míč vrátil zpátky na spoluhráče a až následně jsme se dostali do zakončení. V obraně se skvěle prostřídali Limba, Domča, Jonda, Miky i Daneček, kteří dobře podporovali naše útočné akce, ale dokázali se vracet po naší ztrátě míče. V útočné fázi jsme vyzkoušeli Adama, Šímu, Péťu a Páťu , kteří se dokázali po několika skvělých přihrávkách dostat až do zakončení. Né každá střela ovšem skončila gólem.
 
Za skvělou atmosféru chceme poděkovat i našim fans, kteří dokázali v kotli za brankou soupeřů udělat peklo, ale i podpořit brankáře soupeře, který dostal několik rychlých gólů a za každý jeho další skvělý zákrok ho odměnili potleskem
 
Góly: Páťa 11, Adam 10, Limba 4, Šíma 3, Péťa 1, Domča 1, Jonda 1