Cábelíci FK Králův Dvůr

TURNAJ 2015 – KRÁLŮV DVŮR

10.10.2021
Závěrečným turnajem jsme zakončili naše podzimní čtyřdílné souboje s týmy berounského Cembritu a Hýskova. Stejně jako minulý týden se i v sobotu 9.10. hrálo na naší domácí půdě a tradičně jsme měli k dispozici dvě mužstva. V prvním zahřívacím klání, kdy se proti sobě postavila naše dvě mužstva, zvítězilo cábelické A mužstvo. V souběžně hraném utkání si také první vítězství připsal tým Hýskova proti Cembritu.
 
Ve druhém utkání čekal cábelické áčko Hýskov a podle průběhu prvních střetnutí bylo zřejmé, že tento zápas rozhodne o celkovém vítězi dnešního dne. Hýskovští zvolili na náš tým taktiku jednoho hráče v bráně a dva v poli a přestože klukům nějakou dobu trvalo než se dokázali gólově prosadit, tak postupně využili svojí územní převahu a i přes krátký výpadek v druhé půli si gólový náskok už do konce zápasu pohlídali.
 
Cábelické béčko ve stejný okamžik srdnatě bojovalo proti Cembritu na vedlejším hřišti. Po skvělém úvodu, kdy se dostalo do vedení 3:0, bohužel přišel nepovedený závěr a týmu zelenobílých nakonec podlehlo. I tak tři vstřelené góly potěšili jak trenéry, tak přítomné rodiče.
 
V závěrečném utkání si již bez velkých problémů poradilo cábelické áčko s Cebritem. V tomto zápase jsme zaznamenali spoustu skvělých herních okamžiků, které bychom chtěli přenést do dalších utkání. V souběžně hraném utkání porazil Hýskov náš tým B.
 
Na konci sobotního odpoledne měli tak naši kluci možnost zvednout nad hlavu svojí první trofej pro vítěze podzimního turnaje. Velké poděkování patří všem rodičům za skvělou diváckou kulisu.
 
Výsledky našich utkání :
Cábelíci A : Cábelíci B  10:0
Cábelíci A : Hýskov  6:4
Cábelíci B : Hýskov  0:5
Cábelíci A : Cembrit  8:2
Cábelíci B : Cembrit  3:6
 
Sestavy a góly :
Cábelíci A : Jiří Pachman 15, Vít Urban 8, Max Mareš 1,Timothy Habiger, Jakub Sedmík,
Cábelíci B : Tobiáš Ludrovský 3, Damian Bílý, Radek Novák, Daniel Pelin, Zbyněk Šindler,