Cábelíci FK Králův Dvůr

CÁBELÍCI VEZOU BOD

19.03.2022
Po nervózním začátku utkání, kdy se domácí dostali do vedení hlavičkou Martince, vyrovnali postupně králodvorští Cábelíci hru a před koncem prvního poločasu i výsledek, když sraženou střelu M.Krause dorazil do branky Tomáš OSVALD - 1:1.

Ve druhém poločase měli Cábelíci mírnou převahu, dostali se i do několika dobrých brankových příležitostí, ale vítěznou branku se jim vstřelit nepodařilo a tak utkání skončilo dělbou bodů.

Velký vliv na kombinační hru měl těžký terén a od 70. minuty také sněhová vánice, která se prohnala nad Sokolovem.

BANÍK SOKOLOV – FK KD 1:1 (1:1)

Branky: 9. Martinec – 38. Osvald
ŽK: Hajdo, Strmiska (SOK) – Kubeš, Holý (KDV)
Rozhodčí: Mudra – Duda, Fencl …. Diváci: 300

FK Baník Sokolov: Hrabačka – Krlička, Strmiska, Neudert, Václavík, Hajdo, Vokáč, Řezáč, Čermuš (72. Majka), Popovič, Martinec (85. Mlika)
Náhradníci: Blažek, Fišer, Mlika, Kolář, Šulc, Majka, Štrunc
Trenér: Miloslav Janovský

FK Králův Dvůr: Toman – Novák, Dvořák, Holý, Kilián, Osvald, Beňo (74. Osypenko), Kraus (C), Novák, Kubeš, Krátký (46. Tvaroh)