Cábelíci FK Králův Dvůr

ROČNÍK 2015 – TURNAJ BEROUN

24.04.2022
V sobotu 23. dubna jsme odstartovali první turnaj ze šesti putovních turnajů. Za krásného fotbalového počasí a nádherně připraveného hřiště nás přivítal ČL-U Beroun, kam jsme přijeli s týmem "A" i "B". Kromě jedné absence jsme se sešli v plné síle. Před začátkem turnaje se omluvil soupeř Svatá B a nahradil ho tým ČL-U Beroun B.
 
"A" tým první zápas odehrál s týmem ČL-U "B", kde jsme se skvěle zahřáli a všichni hráči si vstřelili gól. Druhý zápas "A" týmu nás čekal soupeř ze Svaté, který byl oslaben a opět jsme zápas zvládli s vysokým skórem a hezkých šancí. Do třetího zápasu čekal "A" tým domácí tým ČL-U "A". Věděli jsme, že nás čeká nejtěžší soupeř turnaje. Zápas měl vysoké tempo s hodně šancí na obou stranách a k vidění bylo spoustu individuálních akcí. Skóre bylo dlouho 0:0, ale nakonec jsme dostali gól a soupeř zaslouženě vyhrál 0:1.
 
Čtvrtý zápas nás čekal tým Cembrit "B", kde se trošku projevila únava, vždy jsme v zápase vedli a soupeř pokaždý dorovnal. V tomto zápase nás mrzelo špatné bránění, díky kterému nás pak soupeř trestal. Zápas skončil spravedlivou remízou. Do posledního zápasu jsme nastoupili proti našemu "B" týmu. Po velké únavě všech hráčů zápas neměl už takové tempo a "A" tým si pohlídal jasné vítězství.
 
"B" tým do svého prvního zápasu nastoupil s týmem Svatá "A" a byl to pěkně divoký zápas. Soupeř rychle vedl 4:0, ale náš tým za veliké podpory rodičů zápas otočili a zvítězili 8:6. V druhém zápasu "B" tým čekal Cembrit "B". Soupeř nás jasně přehrál a pohlídal si vysoké vítězství. Třetí zápas "B" týmu se odehrál s týmem ČL-U "B". V zápase jsme se dostali do vedení a opět za velké podpory rodičů bylo viděnou spoustu šancí na obou stranách. Nakonec soupeř měl více štěstí a výhru si vzal na svoji stranu. Čtvrtý zápas na nás čekal nejtěžší tým ČL-U "A". Kluci v zápase bojovali, makali a dlouho drželi naději na zajímavý výsledek, ale nakonec soupeř přidal a zvítězil.
 
Závěrem bych chtěl za trenérský tým všechny kluky pochválit za super odehrané zápasy a veliké díky patří rodičům za velkou podporu. Hej – hej – hej, Cábelíci jsou nej.
 
Naše zápasy na turnaji:
FK KD "A" - ČLU Beroun "B" 11:1
Mareš 6x, Lipták 2x, Ludrovský 2x, Dvořák 1x
 
FK KD"A" - Svatá "A" 13:1
Mareš 10x, Dvořák 2x, Ludrovský 1x, Lipták1x    
 
FK KD "A" - ČLU Beroun "A" 0:1   
 
FK KD "A" - Cembrit "B" 5:5
Mareš 2x, Ludrovský 2x, Dvořák 1x                               
 
FK KD "A" – FK KD "B" 5:1
Ludrovský 3x, Mareš 1x, Dvořák 1x
 
FK KD "B" - Svatá "A" 8:6
Kropáč 5x, Dlouhý 1x, Hejna 1x, Pelin 1x                                   
 
FK KD "B" - Cembrit "B" 1:8
Kropáč 1x   
 
FK KD "B" – ČLU Beroun "B" 4:6
Pelin 2x, Kropáč 1x, Hejna 1x  
 
FK KD "B" – ČLU Beroun "A" 1:5
Dlouhý 1x                                                                                                                             
 
FK KD "B" – FK KD "A" 1:5
Bílý 1x
 
Naše sestava na turnaji:
Mareš, Dvořák, Ludrovský, Lipták, Kropáč, Dlouhý, Hejna, Pelin, Bílý