Cábelíci FK Králův Dvůr

ROČNÍK 2015 NA TURNAJI

16.10.2022
Na poslední turnaj jsme v sobotu 15.10. dopoledne zajížděli do nedalekého Karlštejna, kde nás přivítalo deštivé počasí, které ale začátkem turnaje ustalo. Na začátku turnaje jsme kluky motivovali, že pokud skončí do druhého místa, tak dostanou od trenérů medaile.
 
FK KD - Karlštejn  2:1  1x Havlík,1x Ludrovský
Do zápasu jsme vstoupili natěšení a chtěli jsme domácí tým porazit. Kluci bojovali, předvedli krásné akce a po hezkém boji zaslouženě vyhráli.
 
FK KD - Chrustenice  2:6  1x Havlík, 1x Rybníček
Kluci chtěli tento tým už konečně porazit, ale bohužel soupeř každou naši chybu trestal. I když výsledek je krutý, Cábelíci zápas odmakali a herně nezklamali.
 
FK KD - Mořina  6:2  2x Pelin, 1x Havlík, 1x Hejna, 1x Mareš, 1x Dvořák
Do tohoto utkání Cábelíci vstoupili hodně vlažně a soupeř zaslouženě vedl 1:0. Trenéři museli kluky více motivovat ke hře a postupně jsme zápas dovedli do vítězného konce.
 
FK KD - Cembrit  6:2  1x Havlík, 1x Pelin, 2x Ludrovský, 2x Mareš
Začátek zápasu byl z obou stran velmi opatrný a čekalo se kdo vstřelí první branku. To se povedlo Cábelíkům, kteří začali v zápase dominovat a svým rodičům ukázali krásné vstřelené branky a spoustu fotbalových akcí. To vše v brankovišti jistil velmi dobře chytající Vilda.
 
Na tomto turnaji se klukům podařilo obsadit druhé místo a získat slíbenou odměnu. Tím, co dnes  předvedli, si medaile zasloužili a od trenérů dostali velikou pochvalu.
 
Děkujeme všem rodičům za podporu a fandění.