Cábelíci FK Králův Dvůr

VÍTĚZSTVÍ VE VŠERADICÍCH

17.10.2022

Poslední podzimní turnaj čekal mladé Cábelíky (ročník 2014) v sobotu 15.10. ve Všeradicích. Počasí nebylo příliš příznivé, první polovinu turnaje propršelo a podle toho vypadal i terén.

Po hladkých vítězstvích nad týmy Žebráku a Chodouně, které jsme takřka nepustili do hry a i přes těžký terén předváděli pohledné kombinace zakončené výhrami 10:0 a 9:0 jsme ve třetím zápase vyzvali rivala z Berouna.

Tentokrát jsme chytli úvod zápasu a po gólech Štěpána a výstavní pumelici Kuby jsme šli do vedení 2:0. Soupeř před polovinou utkání šťastně snížil a pokračovala tedy tuhá a vypjatá bitva. Na polovině soupeře jsme si vedli velmi zdatně a vytvořili si několik závarů před berounskou brankou. I soupeř měl své šance, které pramenily především z chyb v naší rozehrávce, vypracovat si převahu postupnou kombinací jsme mu nedovolili. Další gól v zápase nepadl, a tak mohla vypuknout v našem táboře erupce radosti. I když nás ještě čekal jeden zápas, kluci (a děvče) věděli, že vítězství v turnaji už by nás nemělo minout.

V posledním utkání jsme opět pěknou hrou deklasovali Všeradice poměrem 11:0.

Celkově tedy velmi působivý výkon, čtyři výhry a jediná inkasovaná branka oproti 32 vstřeleným a zasloužené vítězství v turnaji i celkové prvenství v podzimní skupině D.

Naše výsledky:

FK KD - Žebrák 10:0
FK KD - Chodouň 9:0
FK KD - ČLU Beroun 2:1
FK KD - Všeradice 11:0