Cábelíci FK Králův Dvůr

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – PODZIM 2022

24.11.2022
Podzim byl pro náš tým mladší přípravky (ročník 2014) náročný a nabitý tréninky a zápasy. Abychom dali dostatečný herní prostor celému týmu, vstoupili jsme do okresní soutěže se dvěma týmy A a B.

Kromě tréninků třikrát týdně jsme se snažili odehrát co nejvíce zápasů a turnajů, abychom se lépe sehrávali a některé věci na hřišti si více zautomatizovali. Celkem jsme od konce srpna do listopadu sehráli 17 turnajů či přátelských klání a všichni tak měli dostatek příležitostí k získávání herní praxe.

V okresní soutěži obsadil náš A tým třetí místo a na jaře tak bude pokračovat s výkonnostně podobnými týmy. B tým se pak kvalifikoval do finálové skupiny a na jaře tedy bojovat o postup do finálového turnaje a o příčky nejvyšší.

Zahálet nebudeme ani v zimě, s výjimkou vánoční pauzy budeme trénovat celou zimu a oba naše týmy čeká rovněž zimní liga. A tým bude hrát své zápasy na okresní úrovni proti dalším 8 týmům z okolí a B tým bude zajíždět na ČAFC Praha, kde se bude potkávat především s týmy z Prahy a okolí.

Týmové foto
Nahoře zleva: Eduard Polák, Adam Štěpán, Jan Uglaj, Štěpán Heisig, Jiří Pachman, Kristian Oriš, Ondřej Choc
Uprostřed zleva: Samuel Arazim, Jakub Fiala, Tomáš Berka, Vít Urban, Radim Hrachovina
Dole zleva: Matyáš Viktora, Nikolas Packun, Emílie Tomisová, Vít Vašák, Dominik Vávra