Cábelíci FK Králův Dvůr

ROČNÍK 2014 - ZIMNÍ LIGA (3)

16.01.2023
V sobotu 14.1. se náš A-tým za poměrně pěkného počasí zúčastnil dalšího kola zimní ligy.
V prvním utkání se nám postavil tým ČLU Beroun. Toto utkání bylo velmi vyrovnané a oboustranně bojovné. Soupeř měl v koncovce utkání více štěstí a těsně zvítězil 5:4.
 
Ve druhém utkání jsme se postavili týmu z Všeradic. Od začátku jsme dominovali a bez větších problémů vyhráli 7:0.
 
Ve třetím utkání proti Cembritu B jsme v první polovině tahali za kratší provaz. Nepříznivý stav 0:1 a následně 1:2 jsme ale díky bojovnosti a dvěma gólům Ondry dokázali otočit v naše vítězství 3:2.
 
Do posledního zápasu proti Cembritu A jsme vstoupili aktivně. V první minutě zápasu jsme 3x střelecky ohrozili soupeřovu branku. Bohužel měl ale soupeř v brance šikovného a velikého gólmana, který tyto střely zneškodnil. Následovala tuhá bitva o každý metr i míč. Ve druhé polovině utkání nám soupeř vstřelil branku. Kluci v posledním utkání tohoto turnaje vložili zbytek sil do mohutného útoku a v samotném závěru zápasu jsme sahali po vyrovnání. Odražený míč se nám ale do odkryté branky dát nepodařilo. Následovalo tedy známé rčení nedáš/dostaneš. Po naší chybě soupeř zvýšil na konečných 0:2.
 
Z tohoto turnaje tedy bereme 2 výhry a 2 prohry. Po vánocích nám tento turnaj ukázal, že potřebujeme zapracovat na fyzičce a zejména zkvalitnit první kontakt s balónem.
 
Dnešní výsledky:
FK KD – ČLU Beroun 4:5
FK KD - Všeradice 7:0
FK KD - Cembrit B 3:2
FK KD - Cembrit A 0:2
 
Góly: Kristián 6, Ondra 3, Adam 2, Víťa 2, Dominik 1