OHLÉDNUTÍ PO UTKÁNÍ
24.03.2024
Po zápase 19. kola ČFL jsme vyzpovídali trenéra králodvorských Cábelíků Tomáše Šilhavého: „Výborně nám vyšel začátek zápasu a navíc se nám povedlo vstřelit z úvodního tlaku dvě branky. Bohužel jsme pak v závěru poločasu z první vážnější situace hostů inkasovali a v tu chvíli začal být zápas z naší strany trochu nervózní.
Ve druhé poločasu jsme drželi míč uprostřed hřiště, docházelo k množství osobních soubojů a pomohla nám až třetí uklidňující branka.Nicméně směrem do defenzivy pracoval celý tým velmi dobře a do šancí jsme soupeře nepouštěli.
Jsme rádi, že jsme toto bojovné utkání zvládli a získali důležité tři body. Teď nás čeká už v pátek dopoledne další těžké venkovní utkání s B-mužstvem Dynama České Budějovice“.